Poptávka

Kopina - tiskové centrum uprostřed Olomouce

Do formuláře zadejte poptávku služby, o kterou máte zájem. Obratem se Vám ozveme s kalkulací a termínem zhotovení. Některé běžné služby (digitální tisk, velkoformátový tisk apod.) lze objednat přímo na stránkách online objednávkou.

Zadání poptávky

 • detailní popis poptávky
 • zvolit poptávanou službu
 • přiložit idálně soubor s grafikou nebo inspirací

Poptávkový formulář

Zadejte podrobnosti poptávky.

  Máte pro nás práci?

  Pokud hledáte ideální řešení pro Vaše projekty, jejich kopírování, zpracování nebo tisknutí je Kopina idální místo.

  Naše reference

  Zde naleznete práce, které jsme v poslední době realizovali

  Dřevěné fotoalbum

  Chcete potěšit své blízké dárkem, který ocení snad každý? Dřevěné fotoalbum s originálním gravírováním ne jen potěší, ale také dojme. Zachová vzpomínky z cest, procházek, výletů nebo těch výjimečných – svatby či narozenin.

  tattoo expo haná

  Gravírování cen Tattoo Expo Haná

  Ukázka naší velké zakázky, která stojí za zmínku. Jedná se o gravírování na ceny Tattoo Expo Haná 2021. Byla to velmi komplikovaná zakázka, se kterou jsme si nakonec skvěle poradili.

  Ukázka gravírování dřevěných hodinek

  Gravírování na hodinky

  Nabízíme Vám možnost gravírování na hodinky. Materiály vhodné pro gravírování jsou jak dřevo, tak i nerez či titan. Může se jednat o věnování, logo či jakýkoliv motiv, dle vašich představ a požadavků. Můžete tak udělat předmět jedinečným a zároveň překvapit praktickým a módním dárkem.

  destička s průmyslovým značením

  Průmyslové značení

  Laserový popis je tvořen nesmazatelným grafickým či jiným motivem na povrchu značeného předmětu. Laserem označíte širokou škálu materiálů a zároveň je značení vůči materiálu velmi šetrné.

  Laserové gravírování na víčku kompasu

  Kompas s gravírováním

  Nově v našem eshopu najdete dárkové kompasy společně s dárkovou dřevěnou krabičkou. Na oba předměty je možné vygravírovat vlastní text či motiv. Samotný kompas lze gravírovat z vnější i vnitřní strany.

  privesek

  Gravírování dárkových předmětů

  Ať už se jedná o dárek pro rodinu, či známé, nebo reklamní předmět, máme pro vás ideální řešení. Rádi pro Vás vytvoříme originální dárek na míru. Můžete si i sami vytvořit návrh na našem e-shopu a vybírat z různých produktů, či donést vlastní.

  reference

  Vaše recenze

  Vážíme si Vaší zpětné vazby a proto jsme se rozhodli ji také zveřejnit na web.

  gravírovaný kryt laserem

  Laserové gravírování krytu na iPhone 8

  Jedna z našich zakázek na kryty na mobil. V tomto případě se jedná o silikonové kryty, ale dokážeme potisknout stejně tak dobře i plastové či dřevěné materiály.

  Obrázek laserové gravírování loga do dřeva

  Laserové gravírování dřevěné tabule

  Další realizovaný dárek ke kulatinám! Laserovým gravírováním nebo laserovým řezáním je možné vytvořit celou plejádu výrobků, které jistě potěší každého oslavence.

  Potisk textilu - roušky

  Potisk textilu – roušky

  Dle nařízení vlády a vyjímečného stavu jsme měli provozovnu zavřenou, nicméně se i tak realizovali některé zakázky. Potiskem jsme opatřovali látkové roušky za COVIDové ceny. Zde je výběr některých realizací.

  Ukázka gravírování do dřevěné desky

  Laserové gravírování fotografie

  Laserem lze gravírovat i složité grafické prvky nebo fotografie. Pro správný přnos odstínů se využívá technika halftone (Polotón) nebo dithering.

  obrázek gravírování do koženého obalu

  Laserové gravírování grafiky

  Ukázka laserového značení do různých materiálů. Na kůži je možné laserem dosáhnout dobrého kontrastu a proto je kůže ideálním materiálem pro gravírování.

  ukázka vygravírovaného nápisu na dárku

  Laserové gravírování dárků

  První narozeniny bývají nezapomenutelné (především pro rodiče). Honzíkovi jistě tato hračka s věnováním bude dlouho dělat radost.

  Obrázek potisku trička dobrovolných hasičů

  Potisk triček

  Hasiči z Hablova budou mít nová trička 😉 Vyrobili jsme pro ně trička s plamenným potiskem, které nepřehlédnete.

  Gravírování fotografie na prkénko

  Originální personalizovaný dárek je gravírování fotografií na různé předměty. Díky laserovému gravírování jsme na prkénko ve tvaru srdce gravírovali fotografii a text.

  obrázek návrhu svatebního oznámení

  Svatební oznámení

  Etiam ultrices orci leo, et feugiat eros tristique et. Proin lorem ipsum dolor glavrida ligula justo, iaculis quis ornare in, tempus id purus. Vestibulum et metus nulla.

  potisk-tricka

  Potisk triček

  Přemýšlíte nad originálním dárkem? Zpracujeme originální návrh potisku trička nebo textilie dle Vašeho přání, nebo přepracujeme již existující (např. z internetu).

  Vinylové Hodiny

  Zpracujeme originální návrh hodin dle Vašich představ, nebo upravíme / vytvoříme již existující (např. z internetu, fotky apod.).

  Laserové řezání

  Vaše data připravíme pro řezání nebo gravírování laserem, nebo je navrhneme na zakázku.

  Gravírování do dřeva

  Další krásná práce pro laserové gravírování. Originální svatební dárek – prkénko z olivového dřeva a do něj gravírovaná grafika pro novomanžele.

  Fotokalendář

  Etiam ultrices orci leo, et feugiat eros tristique et. Proin lorem ipsum dolor glavrida ligula justo, iaculis quis ornare in, tempus id purus. Vestibulum et metus nulla.

  Svatební oznámení

  Etiam ultrices orci leo, et feugiat eros tristique et. Proin lorem ipsum dolor glavrida ligula justo, iaculis quis ornare in, tempus id purus. Vestibulum et metus nulla.

  Svatební noviny

  Zpracujeme originální návrh dle Vašich představ, nebo přepracujeme již existující (např. z internetu).

  food fotografie

  Amet ipsum id sem quis mauris porttitor conse quat id vitae dolor. Phasellus ligula velit molestie rhoncus ullamcorper mauris ultricies mi at pharetra lorem.

  Vinylové hodiny

  Donec maximus sed leo sit amet varius. Luisque cursus ante mattiue lacinia. Egestas quam, in sit amet varius mollis eros mattis, ac rutrum augue lacinia! Cursus ante mollis eros mattis, ac rutrum augue lacinia.

  vizitky

  Návrh vizitek

  Morbi eu enim ac risus varius porta ac nec dui. Praesent eleifend, ipsum et bibendum lobortis, ex nulla laoreet!