Kopina - Kdo jsme

Kopina - tiskové centrum uprostřed Olomouce

Kopina vznikla na ruinách existujícího copycentra Olmark, které vzniklo roku 1994. Na stejném místě tedy CopyCentrum funguje nepřetržitě 24 let. Z původního vybavení nezůstal ani pomyslný šroubek – chtěli jsme za historií Olmarku udělat tlustou čáru nejen vizuálem, ale i spektrem poskytovaných služeb a především jejich úrovní.

Poskytujeme nejen tiskové služby, ale zároveň tvorbu grafických podkladů od vizitek po kompletní vizuální styl firmy nebo třeba svatby. Tým zkušených grafiků se dokáže popasovat s jakoukoli výzvou.

Na čem si zakládáme

Body ze kterých vychází filozofie Kopiny
  • Přívětivost – snažíme se přesně pochopit potřeby zákazníků a vycházet vstříc jejich požadavkům
  • Realističnost – neslibujeme nesplnitelné, nesnažíme se všem zavděčit
  • Budoucnost – sledujeme aktuální trendy v grafickém designu a designu obecně
  • Spolehlivost – zakázkou od nás a termínem si můžete být jistí za všech okolností
  • Jedinečnost – návrhy se snažíme tvořit přímo po zákazníka, nedřeníme nápady dokola

Služby

Rozložení poskytovaných služeb na Kopině.

Gravírování, tiskové služby
Grafické návrhy a design
Velkoformátový tisk, planografie, projektová dokumentace
Ostatní služby

Máte pro nás práci?

Pokud hledáte ideální řešení pro Vaše projekty, jejich kopírování, zpracování nebo tisknutí je Kopina idální místo.

Naše reference

Zde naleznete práce, které jsme v poslední době realizovali

Dřevěné fotoalbum

Chcete potěšit své blízké dárkem, který ocení snad každý? Dřevěné fotoalbum s originálním gravírováním ne jen potěší, ale také dojme. Zachová vzpomínky z cest, procházek, výletů nebo těch výjimečných – svatby či narozenin.

tattoo expo haná

Gravírování cen Tattoo Expo Haná

Ukázka naší velké zakázky, která stojí za zmínku. Jedná se o gravírování na ceny Tattoo Expo Haná 2021. Byla to velmi komplikovaná zakázka, se kterou jsme si nakonec skvěle poradili.

Ukázka gravírování dřevěných hodinek

Gravírování na hodinky

Nabízíme Vám možnost gravírování na hodinky. Materiály vhodné pro gravírování jsou jak dřevo, tak i nerez či titan. Může se jednat o věnování, logo či jakýkoliv motiv, dle vašich představ a požadavků. Můžete tak udělat předmět jedinečným a zároveň překvapit praktickým a módním dárkem.

destička s průmyslovým značením

Průmyslové značení

Laserový popis je tvořen nesmazatelným grafickým či jiným motivem na povrchu značeného předmětu. Laserem označíte širokou škálu materiálů a zároveň je značení vůči materiálu velmi šetrné.

Laserové gravírování na víčku kompasu

Kompas s gravírováním

Nově v našem eshopu najdete dárkové kompasy společně s dárkovou dřevěnou krabičkou. Na oba předměty je možné vygravírovat vlastní text či motiv. Samotný kompas lze gravírovat z vnější i vnitřní strany.

privesek

Gravírování dárkových předmětů

Ať už se jedná o dárek pro rodinu, či známé, nebo reklamní předmět, máme pro vás ideální řešení. Rádi pro Vás vytvoříme originální dárek na míru. Můžete si i sami vytvořit návrh na našem e-shopu a vybírat z různých produktů, či donést vlastní.

reference

Vaše recenze

Vážíme si Vaší zpětné vazby a proto jsme se rozhodli ji také zveřejnit na web.

gravírovaný kryt laserem

Laserové gravírování krytu na iPhone 8

Jedna z našich zakázek na kryty na mobil. V tomto případě se jedná o silikonové kryty, ale dokážeme potisknout stejně tak dobře i plastové či dřevěné materiály.

Obrázek laserové gravírování loga do dřeva

Laserové gravírování dřevěné tabule

Další realizovaný dárek ke kulatinám! Laserovým gravírováním nebo laserovým řezáním je možné vytvořit celou plejádu výrobků, které jistě potěší každého oslavence.

Potisk textilu - roušky

Potisk textilu – roušky

Dle nařízení vlády a vyjímečného stavu jsme měli provozovnu zavřenou, nicméně se i tak realizovali některé zakázky. Potiskem jsme opatřovali látkové roušky za COVIDové ceny. Zde je výběr některých realizací.

Ukázka gravírování do dřevěné desky

Laserové gravírování fotografie

Laserem lze gravírovat i složité grafické prvky nebo fotografie. Pro správný přnos odstínů se využívá technika halftone (Polotón) nebo dithering.

obrázek gravírování do koženého obalu

Laserové gravírování grafiky

Ukázka laserového značení do různých materiálů. Na kůži je možné laserem dosáhnout dobrého kontrastu a proto je kůže ideálním materiálem pro gravírování.

ukázka vygravírovaného nápisu na dárku

Laserové gravírování dárků

První narozeniny bývají nezapomenutelné (především pro rodiče). Honzíkovi jistě tato hračka s věnováním bude dlouho dělat radost.

Obrázek potisku trička dobrovolných hasičů

Potisk triček

Hasiči z Hablova budou mít nová trička 😉 Vyrobili jsme pro ně trička s plamenným potiskem, které nepřehlédnete.

Gravírování fotografie na prkénko

Originální personalizovaný dárek je gravírování fotografií na různé předměty. Díky laserovému gravírování jsme na prkénko ve tvaru srdce gravírovali fotografii a text.

obrázek návrhu svatebního oznámení

Svatební oznámení

Etiam ultrices orci leo, et feugiat eros tristique et. Proin lorem ipsum dolor glavrida ligula justo, iaculis quis ornare in, tempus id purus. Vestibulum et metus nulla.

potisk-tricka

Potisk triček

Přemýšlíte nad originálním dárkem? Zpracujeme originální návrh potisku trička nebo textilie dle Vašeho přání, nebo přepracujeme již existující (např. z internetu).

Vinylové Hodiny

Zpracujeme originální návrh hodin dle Vašich představ, nebo upravíme / vytvoříme již existující (např. z internetu, fotky apod.).

Laserové řezání

Vaše data připravíme pro řezání nebo gravírování laserem, nebo je navrhneme na zakázku.

Gravírování do dřeva

Další krásná práce pro laserové gravírování. Originální svatební dárek – prkénko z olivového dřeva a do něj gravírovaná grafika pro novomanžele.

Fotokalendář

Etiam ultrices orci leo, et feugiat eros tristique et. Proin lorem ipsum dolor glavrida ligula justo, iaculis quis ornare in, tempus id purus. Vestibulum et metus nulla.

Svatební oznámení

Etiam ultrices orci leo, et feugiat eros tristique et. Proin lorem ipsum dolor glavrida ligula justo, iaculis quis ornare in, tempus id purus. Vestibulum et metus nulla.

Svatební noviny

Zpracujeme originální návrh dle Vašich představ, nebo přepracujeme již existující (např. z internetu).

food fotografie

Amet ipsum id sem quis mauris porttitor conse quat id vitae dolor. Phasellus ligula velit molestie rhoncus ullamcorper mauris ultricies mi at pharetra lorem.

Vinylové hodiny

Donec maximus sed leo sit amet varius. Luisque cursus ante mattiue lacinia. Egestas quam, in sit amet varius mollis eros mattis, ac rutrum augue lacinia! Cursus ante mollis eros mattis, ac rutrum augue lacinia.

vizitky

Návrh vizitek

Morbi eu enim ac risus varius porta ac nec dui. Praesent eleifend, ipsum et bibendum lobortis, ex nulla laoreet!